تبلیغات
دیده ور - آغاز پیش ثبت نام پیاده‌روی اربعین از نیمه شهریور

دیده ور
 
ای دیده ور لشکر اسلام کجایی؟
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: کسانی که تمایل به شرکت در پیاده روی عظیم اربعین دارند باید برای پیش ثبت نام اقدام کنند.

محسن نظافتی مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت در گفت و گو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان با  اشاره اعزام زائران به عتبات در اربعین حسینی اظهار کرد: پیش ثبت نام اعزام زائران به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی به منظور ظرفیت سنجی از نیمه دوم شهریور آغاز می شود و متقاضیان که می خواهند به صورت غیرکاروانی اعزام شوند  می توانند با مراجعه به سامانه samah.haj.ir نسبت به انجام پیش ثبت نام خود اقدام نمایند.

وی در ادامه افزود: این ظرفیت سنجی به این منظور صورت می گیرد که تعداد متقاضیان و اینکه اعزام ها از چه شهرها و استان هایی است مشخص شود.

نظافتی با تا کید بر اینکه تنها کسانی می توانند در ایام اربعین به عتبات اعزام شود که در این پیش ثبت نام شرکت کنند گفت: پس از تکمیل اطلاعات و انجام پیش ثبت نام در سامانه سماح کد رهگیری به زائران داده می شود.

مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت تصریح کرد: مسئولین عراقی اعلام کرده اند که در پیاده روی امسال حتما ارائه روادید ضروریست و در حال حاضر مشغول مذاکره با این مسئولان هستیم تا در اطلاعیه های بعدی هزینه روادید، نحوه عبور از مرزها و اینکه در قالب گروه های چند نفره اعزام ها صورت می گیرد، اعلام شود.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 4 شهریور 1394 توسط حسام الدین مظفریان
تاریخ روز
تمامی حقوق مطالب برای دیده ور محفوظ می باشد
Online User