تبلیغات
دیده ور - اقدام عجولانه نتانیاهو در راه اندازی صفحه فارسی در توییتر

دیده ور
 
ای دیده ور لشکر اسلام کجایی؟
همزمان با آخرین ساعت های مذاکره بین ایران و گروه ۱+۵ بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اقدامی مضحک به ایجاد صفحه ای به زبان فارسی در توییتر متوسل شد.

به گزارش مشرق، این صفحه به قدری ناشیانه و با عجله ایجاد شده است که در اولین توییت های نخست وزیر ضد توافق هسته ای ایران، غلط های املایی فاحش وجود دارد.

در اولین پیام نتانیاهو که از روز اول مذاکرات بارها مخالفت خود را با هرگونه توافقی با ایران اعلام کرده است، به اشتباه واژه «فارغ»، «فارق» نوشته شده و در دومین پیام نیز واژه «سازش پذیری» به اشتباه سرهم و به صورت «سازشپذیری» نوشته شده است.

اگر شناخت نتانیاهو و به طور کلی صهیونیست ها از ایران مانند آشنایی آنها با زبان فارسی و نگارش آن باشد، جای هیچ گونه تعجبی ندارد که آنها به خود اجازه بدهند درباره ملتی بزرگ و تمدن ساز با رهبری حاکمانی انقلابی و استکبارستیز، این گونه اظهار نظر کنند.

اقدام عجولانه نتانیاهو در راه اندازی صفحه فارسی در توییتر

اقدام عجولانه نتانیاهو در راه اندازی صفحه فارسی در توییتر

نتانیاهو این روزها شاید عصبی ترین مقام سیاسی جهان است زیرا که بحرانی غیرضروری در حال حل و فصل است و وی بیم آن دارد که دست برتر ایران در منطقه، بازهم بالاتر رود.

نتانیاهو که با وعده جلوگیری از توافق اتمی با ایران در انتخابات اخیر توانست برای چهارمین بار به سمت نخست وزیری رژیم صهیونیستی دست یابد، نه تنها در جبهه دیپلماسی و سیاست خارجی باخته است بلکه حتی در جبهه داخلی و به احزاب مخالف نیز باخته است.

نتانیاهو شاید این روزها علاوه بر عصبیت، با انزوای شدیدی نیز در بین نزدیک ترین متحدانش رو به روست که دیگر تحمل صداهای مخالف وی را ندارند و به جای آن ترجیح می دهند با نگاهی واقع بینانه تر حتی با قبول امتیازدهی به ایران، توافق هسته ای را بپذیرند.

در هر حال هرگونه توافقی بین ایران و گروه ۱+۵ متشکل از آمریکا، روسیه، انگلیس، فرانسه، چین و آلمان شکستی تاریخی برای رژیم صهیونیستی محسوب می شود که در طول دهه گذشته بارها ایران را متهم به تلاش برای ساخت تسلیحات هسته ای کرده و لاف حمله نظامی به این کشور را سر داده است.

 

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 23 تیر 1394 توسط حسام الدین مظفریان
تاریخ روز
تمامی حقوق مطالب برای دیده ور محفوظ می باشد
Online User